Kuidas mõista, mida keha teab?

Kuidas mõista, mida keha teab?
Seminar
18.-19. jaanuaril 2019, Tallinn

Meie keha on rohkem loodud tegutsemiseks, kui mõtlemiseks. Kehal on tihti vastuseid küsmustele, millega mõistus hätta jääb.

Olen kokku pannud seminari, mis on neile, kes soovivad mõista, milline tarkus seisneb kehas toimuvate protsessides ning panna see informatsioon tööle erinevate situatsioonide lahendamiseks, elu rikastamiseks ja ka kehapingete ja sümptomi kergendamiseks.

Kellele:

  • Neile, kes tunnevad huvi oma keha vastu ja soovivad kehapingete ja sümptomite sõnumit mõista, oma ellu integreerida ja võimalusel ka valu vähendada
  • Neile, kes soovivad saada vastuseid küsimustele, mis on seotud iseenda, suhete, töösituatsioonide, erinevate valikute ja unistuste elluviimisega.
  • Kes soovivad rikastada oma igapäevast elu, võimaldades erinevatel energiatel sekkuda, suunata ning positiivset „segadust“ tekitada
  • Seminar pakub huvi ka professionaalidele (psühholoogidele, coachidele vms), kes soovivad omandada võtted keha kaasamiseks erinevate teemadega töötamisel

Milleks:
Üheks võimaluseks mõista erinevaid pingeid, sümptomeid, valu ning haigusi on läheneda neile kui konfliktile erinevate energiate vahel kehas. Konflikti lahendades, sügavamat sisu lahti harutades, võime leevendada sümptomit, aga leiame ka informatsiooni, mis on abiks loovuse arendamisel, tööülesannete lahendamisel, otsuste tegemisel, lähedastega suhtlemisel, valikute tegemisel ja ka eluunistuste realiseerimisel.
Seminaril töötame ka meeldivate ja mitte nii häirivate keha kogemustega, lähenedes neile teadlikumalt ning võimendades nende positiivset mõju meie elule.
Keha julgustab meid olema paindlik, mitmekesine, areneda ja elada vastavalt meie potensiaalile ning sügavamale kutsumusele.

Kuidas ja mida:

  • Õpid suhtuma oma kehas toimuvasse huvi ja sooviga mõista
  • Saad võtteid sümptomi sõnumi lahtiharutamiseks ja integreerimiseks
  • Leiad vastuse sellele, mida võiksid muuta, mis suunas areneda, kuidas käituda
  • Õpid tähele panema ka kõige väiksemaid (keha)signaale ning läheneda neile kolmel tasemel: faktid, sümbolid, energia/intuitsioon
  • Saad teada kuidas, kasutades lihtsaid võtteid, kehastuda energiaks, mida suudad kirjeldada vaid sõnade ja kujundina
  • Arendad oma esmast ja teist tähelepanu endas ja maailmas toimuva suhtes

Kehas toimuvat võib seletada teaduse, faktide, meditsiiniliste teadmiste aspektist. Sümptomite ja pingete meditsiiniline põhjendus on oluline, kuid see on vaid osa informatsioonist. Abiks on ka psühholoogia, intuitsioon, loovus, oskus tähele panna vaevalt märgatavaid signaale ja läheneda neile uudishimu ning austusega.

Seminar on kogemuslik. Seminaril kuulame natuke teooriat, seejärel, kasutades tavapärast vestlust ja loovtehnikaid, teeme erinevaid harjutusi sümptomite lahti harutamiseks. Töötan ka mõne osavõtja olukorra või sümptomiga.

Seminar toimub väiksemas grupis (kuni 16 inimest).

  

Toimumisaeg: 18.-19. jaanuar 2019, 10.00-16.00
Toimumiskoht: Stuudio Tasapisitasakaal (Graniidi 1, Tallinn)
Hind: 174,00 eur (koos km-ga)
Grupi suurus: kuni 16 in
Registreeru siin
Info: viktoria@viktoriasaat.ee +372 5151 878

Lähenemine
Seminaril kasutame protsessitöö tehnikaid. Protsessitööd loodi kui psühhoteraapia lähenemine 1970-1980-ndatel kui Dr Arnold Mindell, füüsik ja jungiaanlik psühhoanalüütik sellele Šveitsis aluse pani.  Täna tuntakse protsessitööd peamiselt kui pidevalt arenevat „teadlikkuse praktikat“, mida kasutatakse psühhoteraapias, isiklikus arengus, coachingus, liidrioskuste arendamises, töös organisatsioonide ja kogukondadega, aga ka meditsiinis ning kunstis. Protsessitöö juured on C.G.Jungi analüütilises psühholoogias, kvantfüüsikas, Taoismis, šamaanipraktikates. Protsessitöö meetod võimaldab  läheneda olukorrale kolmel tasandil: faktid, tunded ja intuitsioon/energia.

Koolitajast
Viktoria Saat on psühholoog, coach ja koolitaja. Ta on lõpetanud Peterburi Puškini-nimelise riikliku ülikooli psühholoogia erialal ja on õppinud protsessitööd meetodi rajaja Arnold Mindelli ja tema kolleegide juures Portlandi Protsessitöö Instituudis alates 1998.aastast, mille magistrantuuri lõpetas 2011.a. Viktorial on enam kui 20-aastane kogemus töös klientidega kliinilises, hariduse- ja ärivaldkonnas. Täna, lisaks oma tööle individuaalklientide ja meeskondadega, viib Viktoria läbi protsesstöö seminare nii Euroopas kui ka Venemaal ja ta on Zürichi Protsessitöö Instituudi õppejõud. Viktoria on raamatu „Suhte alkeemia“ autor (Eesti Ajalehed, 2010).

Koolitusele registreerumine ja arve tasumine
Koolitusele tuleb eelnevalt registreeruda siin. Registreerumise järgselt saadetakse teile arve.

Koolitusest loobumine
Kui koolitusele registreerunul ei ole võimalik koolitusest osa võtta, tuleb sellest teavitada e-kirja teel viktoria@viktoriasaat.ee . Kui loobumisest teatatakse rohkem kui 7 päeva enne koolituse toimumist, siis tagastatakse 100% koolitustasust. Kui loobumisest teatatakse 2-7 päeva enne koolituse toimumist, siis tagastatakse 75 % koolitustasust. Kui loobumisest teatatakse kuni 1 päev enne koolituse toimumist või koolitusele mitte ilmumisel koolitustasu ei tagastata.